Foto
v oblacích

Soutěž Foto v oblacích

Co by to bylo za výlet nebo dovolenou bez jediné fotky? Navíc když můžeš díky svým snímkům vyhrát některou ze skvělých cen. Vydej se na toulky za nejlepšími výhledy v turistické oblasti Českomoravské pomezí, vyfoť svoje zážitky a zapoj se do naší nové soutěže Foto v oblacích.

Je to opravdu jednoduché. Vyber nejlepší fotky ze svého výletu nebo dovolené v regionu na pomezí Čech a Moravy, zvol některý ze sloganů nebo vlož svůj vlastní a zkus štěstí! V soutěžích s Českomoravským pomezím můžeš vyhrát třeba chytré hodinky, víkendový pobyt, vstupenky nebo další atraktivní ceny.

JAK NA TO?
images not found

Nahraj svoji fotku

images not found

Přidej slogan – můžeš
vybírat z naší nabídky
nebo sestavit vlastní

images not found

Zaregistruj se do soutěže

images not found

Sbírej lajky na FB profilu
Foto v oblacích a vyhraj!

O CO HRAJEME?

V soutěžích Foto v oblacích a Vzhůru do oblak můžete vyhrát:

Chytré hodinky

Pokud rádi cestujete nebo se vydáváte na pěší či cyklistické výlety, chytré hodinky se stanou vaším užitečným pomocníkem

Víkendové pobyty

Vyhraj víkendový pobyt a připrav se na nové zážitky z pestré nabídky našeho regionu.

Vstupenky

Volné vstupenky na hrady a zámky i do muzeí s atraktivními expozicemi určitě využiješ při další návštěvě Českomoravského pomezí.

věcné ceny

Stolní hry, trika, mikiny, cyklistické doplňky a spousta dalších cen čeká možná právě na tebe
PŘIPRAVENI? JDEME NA TO

Zde nahraj svoji fotku z putování za rozhlednami a vyhlídkovými místy v turistické oblasti Českomoravské pomezí. Potom vyber některý ze sloganů nebo sestav svůj vlastní a zaregistruj se do soutěže. Na zadaný e-mail zašleme potvrzení o registraci, tvoji soutěžní fotku i odkaz na facebookovou stránku, kde probíhá hlasování. Některou z cen vyhrávají autoři fotek, které získají nejvíce lajků ve veřejném hlasování na Facebooku, i nejlepších snímků dle hodnocení naší odborné poroty. Každý soutěžící může v aktuálním ročníku soutěže zaregistrovat maximálně tři fotky.

Nahraj fotografii kliknutím nebo přetažením.
SOUTĚŽNÍ FOTKY
Nemám slov!

Matěj Krajči 22.1.2022

LAJKUJ!
Vzhůru do Maštalí

Jaroslava Pecháčková 20.1.2022

LAJKUJ!
Super výlet!

Naděžda Havlíková 20.1.2022

LAJKUJ!
Hele, támhle bydlíme.

Matěj Krajči 20.1.2022

LAJKUJ!
Ministerstvo pro místní rozvoj
Projekt „Českomoravské pomezí hraje všemi barvami“ byl realizován za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.