GEOFUN

Známé i neznámé osobnosti Českomoravského pomezí

Užijte si spoustu zábavy s novou unikátní soutěžní hrou pro uživatele chytrých mobilních telefonů. Geofun, který vychází z populárního geocachingu, vás provede po nejzajímavějších místech našeho regionu.

To však není zdaleka vše! Pokud se zapojíte do naší hry, čeká vás mnoho netradičních zážitků. Navštívíte oblíbené atraktivity Českomoravského pomezí a dozvíte se spoustu zajímavých informací, budete se bavit při plnění nevšedních úkolů, sbírat body a soutěžit o hodnotné ceny.

Jak už napovídá podtitul hry „Známé i neznámé osobnosti Českomoravského pomezí“, vašimi průvodci v nové hře budou vybrané osobnosti spojené s městy Svitavy, Litomyšl, Polička, Moravská Třebová a Vysoké Mýto, se kterými se můžete seznámit už dnes v animovaných filmech na tomto portálu.

 

Hrajte o atraktivní ceny a staňte se novými osobnostmi Českomoravského pomezí!

Nejúspěšnější hráči Geofunu získají atraktivní ceny. Pět hráčů s nejvyšším aktuálním bodovým ziskem se pak zařadí po bok hrdinů animovaných filmů a stane se novými osobnostmi Českomoravského pomezí. Fotografie našich nových osobností si můžete prohlédnout již nyní v horní části této stránky.

O super ceny hrajeme i nadále. Od 1. listopadu 2019 do 31. října 2020 bylo spuštěno nové kolo soutěže .

Aplikaci pro mobilní telefony se systémem Android najdete na Google play a pro iPhony na Appstore.

 

Logo Regionálního operačního programu NUTS II SeverovýchodLogo EU.

 

 

 

 

 

Ministerstvo pro místní rozvoj
Projekt „Českomoravské pomezí hraje všemi barvami“ byl realizován za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.