Navlékněte
náhrdelník
zážitků!

Přidejte se k projektu Bonus pas Českomoravského pomezí

Dobrovolný svazek obcí Českomoravské pomezí nabízí všem poskytovatelům služeb ve stejnojmenné turistické oblasti možnost zdarma se zapojit do projektu „Bonus pas Českomoravského pomezí“.

Projekt, jehož cílem je podpora cestovního ruchu v regionu, nabídne návštěvníkům možnost využít výhodných cen prostřednictvím slevové knížky, poskytovateli slevy pak účinnou formu propagace a předpoklad zvýšeného zájmu zákazníků o jeho služby.
Pomocí systému slev a bonusů budou turisté i obyvatelé členských měst motivováni k návštěvě většího počtu atraktivních míst v regionu a vyššímu využívání služeb poskytovaných místními podnikateli, organizacemi a dalšími subjekty v oblasti ubytování, stravování, kultury, sportu, wellness, volnočasových aktivit apod.

Každý poskytovatel služeb, který se zapojí do projektu Bonus pas, bude uveden ve slevové knížce a samozřejmě také na turistickém portálu www.ceskomoravskepomezi.cz. Celý projekt bude propagován na prezentačních akcích, prostřednictvím inzerátů v tisku, informačních letáků a bannerové kampaně na internetu.

Do projektu se můžete zapojit v období od 2. ledna do 10. února 2012. Účast v projektu je zdarma.

Pokud se chcete stát součástí tohoto projektu nebo máte jakýkoliv dotaz, pište na e-mailovou adresu bonus@ceskomoravskepomezi.cz.

Další informace včetně podmínek pro zapojení poskytovatelů do projektu a pravidel projektu najdete na adrese www.ceskomoravskepomezi.cz/bonus-pas

Najít

Ministerstvo pro místní rozvoj
Projekt „Českomoravské pomezí hraje všemi barvami“ byl realizován za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.