Navlékněte
si svůj
náhrdelník
zážitků!

Informace z Tylova domu - nový online vstupenkový systém, dárkové poukazy

Tylův dům přechází na nový online vstupenkový systém. Myslíme jak na Váš komfort, tak i na životní prostředí, proto budete mít nově možnost zakoupení také elektronické vstupenky, která Vám bude doručena na email. Jak elektronická, tak i klasická papírová vstupenka budou nově obsahovat QR kód, který při vstupu do sálu předložíte ke kontrole personálu se čtecím terminálem. Elektronickou vstupenku nemusíte tisknout, stačí předložit její QR kód na Vašem chytrém telefonu či tabletu. Předprodej vstupenek na všechny akce pořádané Tylovým domem bude od května 2021 obnoven. Zakoupené vstupenky včetně vstupenek na pořady s náhradními termíny zůstávají v platnosti. Pokud si i přesto přejete Vaše vstupenky vrátit, obraťte se s Vaším požadavkem na email tyluvdum@tyluvdum.cz

Tým Tylova domu

Informace k platnosti modrých dárkových poukazů

Modré dárkové poukazy s platností do 31. 12. 2020 včetně je možné uplatnit do 30. 06. 2021. Pokud tyto poukazy vlastníte a nebudete je z důvodu uzavření Tylova domu nebo IC Polička moci do konce června uplatnit, vrátíme Vám za ně peníze.

Modré dárkové poukazy, jejichž platnost vypršela nebo teprve vyprší v průběhu roku 2021, bude možné vyměnit v kanceláři Tylova domu za dárkové poukazy s prodlouženou platností.

Vstupenky se mění 

nová elektronická vstupenka

Zakoupíte online přes webové stránky www.tyluvdum.cz
Elektronickou vstupenku obdržíte na Váš e-mail.

Klasická papírová vstupenka

Zakoupíte v Informačním centru Polička a hodinu před konáním akce v pokladně Tylova domu.

QR kód

Vstupenky budou nově obsahovat QR kód, který při vstupu do sálu předložíte ke kontrole personálu se čtecím terminálem.

Elektronickou vstupenku není nutné tisknout, stačí předložit její QR kód na chytrém telefonu či tabletu.

Najít