Vyhledávání akcí



začátek: konec:
Další parametry vyhledávání

pá 17.3.2017 - 31.3.2017
Bibliofilie ze sbírek uměleckého tiskaře Jana Maulera
Muzeum Moravská Třebová (Moravská Třebová)

pá 17.3.2017 - ne 26.3.2017
Speciality jarní kuchyně
Restaurace Bohém (Litomyšl)

po 20.3.2017 - st 29.3.2017
Velikonoce se zajíčkem
Mozaika - středisko volného času (Polička)

st 22.3.2017 - ne 26.3.2017
Pstruzi
Penzion Mlýn Jangelec (Vysoké Mýto)

pá 24.3.2017 18:00 - so 25.3.2017 18:00
24 hodin pro Pána
Kostel sv. Vavřince (Vysoké Mýto)

pá 24.3.2017 20:00 - so 25.3.2017 2:00
Vypsaná fixa
Music club Kotelna (Litomyšl)

so 25.3.2017
Litomyšlská dvanáctka
Litomyšl

so 25.3.2017 6:30
Zahájení turistické sezóny v Pardubicích
Moravská Třebová

so 25.3.2017 8:00
Workshop pečení kváskového chleba - pro dospělé
Městské muzeum a galerie ve Svitavách (Svitavy)

so 25.3.2017 9:00 - 25.3.2017
Bazárek dětského oblečení a dalších potřeb pro děti na jaro a léto
Mateřské centrum Tykadlo (Vysoké Mýto)

so 25.3.2017 9:00
Turnaj ve stolním fotbálku O Pána vesmíru 2017
Music club Kotelna (Litomyšl)

so 25.3.2017 9:30
Litomyšlská dvanáctka
Tribuna městského stadionu Černá hora (Litomyšl-Město)

so 25.3.2017 10:00
TJ Svitavy - VK Hronov
Felberova (Svitavy)

so 25.3.2017 9:00
so 25.3.2017 10:30
Taneční workshop - Dynamic flow s Kačkou
c.k. Pluk II (Vysoké Mýto)

so 25.3.2017 14:00
Odpoledne s dechovkou
Tylův dům Polička (Polička)

so 25.3.2017 14:00
Basket TJ Svitavy - Basket Poděbrady
Střelnice (Svitavy)

so 25.3.2017 14:00
Dětský karneval
Chovatelský areál ZO ČSCH Na Brodě (Slatina) - sál hostince U Stratílků

so 25.3.2017 14:00
Dětský karneval
Kulturní dům (Osík)

so 25.3.2017 14:30
Arteterapie
Centrum Spontanea (Litomyšl)

so 25.3.2017 14:30
Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. FK Letohrad B
Tribuna městského stadionu Černá hora (Litomyšl-Město)

so 25.3.2017 15:00
Stolní tenis: TJ Jiskra Litomyšl A vs. KST Sokol Znojmo/Orel Únavov
Sportovní hala Jiskra (Litomyšl)

so 25.3.2017 15:30
Poutní slavnost v kostele Zvěstování Panny Marie
Kostel Zvěstování Páně (Vysoké Mýto, Knířov)

so 25.3.2017 18:00
Dekstone Tuři Svitavy - Lions Jindřichův Hradec
Střelnice (Svitavy)

so 25.3.2017 18:00
Muleto slaví 3. narozeniny
Café Muleto (Vysoké Mýto)

so 25.3.2017 18:00
Proč ne band
Kavárna V parku (Svitavy)

so 25.3.2017 18:00
Kollárovci
Fabrika (Svitavy)

so 25.3.2017 19:00
Florbal: 1. liga mužů
Střelnice (Svitavy)

so 25.3.2017 19:00
My tam budem, přijďte taky!
Alternativní klub Tyjátr (Svitavy)

so 25.3.2017 19:30
Kráska a zvíře ve 3D
Kino Sokol (Litomyšl )

so 25.3.2017 19:30
Amadeus
Kino Vesmír (Svitavy)

so 25.3.2017 20:00
Jazzové setkání
Divadelní klub (Polička)

so 25.3.2017 22:00
Žij jako kapitán
DukuDuku (Moravská Třebová)

so 25.3.2017 22:00
Push The Button
Dance club U Kolji (Litomyšl)

ne 26.3.2017
Nedělní bohoslužby
Církev bratrská (Vysoké Mýto)

ne 26.3.2017 9:00
Střelecká soutěž: Cena SVČ - 25. ročník
Základní škola Svitavy (Svitavy) - Střelnice SVČ

so 25.3.2017 9:00 - 25.3.2017
ne 26.3.2017 9:00 - 26.3.2017
Seminář reiki
Nadace Josefa Plívy (Svitavy)

ne 26.3.2017 9:30
Neviditelný zápas
Sbor Bratrské jednoty baptistů (Vysoké Mýto)

ne 26.3.2017 10:00
Stolní tenis: TJ Jiskra Litomyšl A vs. TJ Holásky
Sportovní hala Jiskra (Litomyšl)

ne 26.3.2017 11:30
TJ Svitavy - Letohrad
Hřiště Lány (Svitavy)

ne 26.3.2017 13:00
Za bledulemi na Drozdovskou pilu
Moravská Třebová

ne 26.3.2017 13:30
Taneční odpoledne
Městský klub Vysoké Mýto (Vysoké Mýto) - Společenský sál

ne 26.3.2017 14:00 - 26.3.2017
Čtyřlístek – Myšpulín, Fifinka, Bobík a Pinďa
Rodinné a komunitní centrum Kocourek (Březová nad Svitavou)

ne 26.3.2017 14:30
TJ Svitavy A - Přelouč
Svitavský stadion (Svitavy)

ne 26.3.2017 15:00
Divadlo Tramtarie Olomouc: O pračlověkovi
Divadlo Trám (Svitavy)

ne 26.3.2017 15:00
Ostrov splněných přání
Městský klub Vysoké Mýto (Vysoké Mýto) - Klubová scéna

so 25.3.2017 17:00
ne 26.3.2017 17:00
Pes ro(c)ku
Kino Sokol (Litomyšl )

ne 26.3.2017 17:00
Cestovatelský večer II. – Řecko
Kavárna V parku (Svitavy)

ne 26.3.2017 17:30
Filmová škola nejen pro studenty
Divadelní klub (Polička)

ne 26.3.2017 18:00
Florbal: 1. liga mužů
Střelnice (Svitavy)

ne 26.3.2017 19:30
Kráska a zvíře
Kino Sokol (Litomyšl )

po 27.3.2017 9:00
Hrátky pro děti do 3 let
Centrum života a podnikání (Jaroměřice)

po 27.3.2017 16:00
Masáže s fyzioterapeutkou
Centrum života a podnikání (Jaroměřice)

po 27.3.2017 16:00
Keramika s Pavlínou Liškovou
Centrum života a podnikání (Jaroměřice)

po 27.3.2017 16:00
Kurz první pomoci pro rodiče
Rodinné centrum Litomyšl (Litomyšl)

po 27.3.2017 17:00
Pilátes
Centrum života a podnikání (Jaroměřice)

po 27.3.2017 17:00
Bubnování a muzikohrátky pro rodiče s dětmi
Centrum Spontanea (Litomyšl)

po 27.3.2017 17:00
Maroko
Městská knihovna Litomyšl (Litomyšl)

po 27.3.2017 18:00
Den učitelů - Ministr a anděl
Fabrika (Svitavy)

po 27.3.2017 19:00
Život
Tylův dům Polička (Polička)

út 28.3.2017 9:30
Jarní tvoření pro děti
Rodinné centrum Litomyšl (Litomyšl)

út 28.3.2017 15:00
Univerzita volného času – jaro 2017: Papu Papua – za lidojedy
Městský klub Vysoké Mýto (Vysoké Mýto) - Sál klubu

út 28.3.2017 15:00
Zakletý zámek - čtenářská dílna pro děti
Městská knihovna Polička (Polička)

út 28.3.2017 18:00
Na kole kolem světa – jak první Češka objela svět
Nadace Josefa Plívy (Svitavy)

út 28.3.2017 19:00 - 28.3.2017
Chytrý kvíz
Music club Kotelna (Litomyšl)

út 28.3.2017 19:30
Život
Kino Vesmír (Svitavy)

út 28.3.2017 19:30
Zeptejte se Zdeňka Trošky aneb z Hoštic do Babovřesk
Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)

út 28.3.2017 19:30
Skryté zlo
Kino Sokol (Litomyšl )

út 28.3.2017 20:00
Novolunní meditační setkání
Centrum Spontanea (Litomyšl)

st 29.3.2017 8:30 - 29.3.2017
Společné dopoledne
Rodinné a komunitní centrum Kocourek (Březová nad Svitavou)

st 29.3.2017 16:00 - 29.3.2017
Hrajeme si na školu - 5. díl
Základní škola Litomyšl (Litomyšl)

st 29.3.2017 17:30
První Přemyslovci - doba Boleslavů
Městská knihovna Polička (Polička)

st 29.3.2017 17:30
Cesta ležáckých lidických dětí
Městské společenské centrum Sokolovna (Proseč)

st 29.3.2017 18:00
Balerína
Tylův dům Polička (Polička)

st 29.3.2017 18:00 - 29.3.2017
Waf spravedlnost je spravedlnost
Kavárna Mandala (Litomyšl)

st 29.3.2017 18:00
Cvičení SM systém a Bodyform
Centrum života a podnikání (Jaroměřice)

st 29.3.2017 19:00
Dítě Bridget Jonesové
Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)

st 29.3.2017 19:00
Knižní čtvrtek ve středu: Nové knihy z Velkého knižního čtvrtku
Na sklípku (Litomyšl)

st 29.3.2017 19:30
Rande naslepo
Kino Vesmír (Svitavy)

st 29.3.2017 19:30
Bába z ledu
Kino Sokol (Litomyšl )

st 29.3.2017 20:00
Na stojáka live
Dance club U Kolji (Litomyšl)

čt 30.3.2017
Na čaj a kávu
Mozaika - středisko volného času (Polička)

čt 30.3.2017
Krajské kolo soutěže klavíristů
Základní umělecká škola (Vysoké Mýto)

čt 30.3.2017 8:15 - 30.3.2017
Život je jen náhoda
Tylův dům Polička (Polička)

čt 30.3.2017 8:30
čt 30.3.2017 10:15
SemTamFór: Pohádky do kapsy
Fabrika (Svitavy)

út 28.3.2017 16:30
st 29.3.2017 16:30
čt 30.3.2017 16:30
Jóga
Centrum života a podnikání (Jaroměřice)

čt 30.3.2017 17:30
Večer v galerii
Dům U Rytířů - galerie (Litomyšl)

čt 30.3.2017 19:30
Hledání hvězdy Davidovy
Kino Vesmír (Svitavy)

čt 30.3.2017 19:30
Kvartet
Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)

čt 30.3.2017 19:30
Ondřej Jiskra (trombon) a Simeon Makovský (trubka)
Městská galerie (Vysoké Mýto)

pá 31.3.2017
Noc s Andersenem
Městská knihovna Litomyšl (Litomyšl)

pá 31.3.2017
Noc čar a kouzel - Nocování v knihovně
Městská knihovna Polička (Polička)

pá 31.3.2017 9:00 - 31.3.2017
Burza kol
Mikádo - školské zařízení v oblasti zájmového vzdělávání (Vysoké Mýto)

pá 31.3.2017 9:30
Čtení dětem
Rodinné centrum Litomyšl (Litomyšl)

pá 31.3.2017 16:00
Noc s Andersenem
Centrum života a podnikání (Jaroměřice)

pá 31.3.2017 17:00
Skřítkosnění
Sál Lidového domu (Brněnec)

pá 31.3.2017 18:00
Dekstone Tuři Svitavy - NH Ostrava
Střelnice (Svitavy)

pá 31.3.2017 18:30
Jeden svět - Zahájení festivalu
Divadelní klub (Polička)

pá 31.3.2017 19:00
Nóbl mejdlo 32.
Alternativní klub Tyjátr (Svitavy)

čt 30.3.2017 19:30
pá 31.3.2017 19:30
Volání netvora: Příběh života
Kino Sokol (Litomyšl )

pá 31.3.2017 19:30
Kateřina & Miloš Motani - Multimediální projekce Nezkrocená Brazílie - Z Ria za modrým papouškem
Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)

pá 31.3.2017 20:00 - so 1.4.2017 2:00
Portless
Music club Kotelna (Litomyšl)

pá 31.3.2017 20:00 - 31.3.2017
Poletíme?
Městský klub Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)

pá 31.3.2017 20:00
Večer filmového klubu s Jimem Jarmuschem
Husův sbor - kostel (Vysoké Mýto) - suterén Husova sboru

pá 31.3.2017 20:30
Vzpomínky na vodě
Sál Lidového domu (Brněnec)

pá 31.3.2017 22:00
Československá párty
Dance club U Kolji (Litomyšl)

so 1.4.2017 - pá 14.4.2017
Krysáci - výstava o večerníčku
Moravská Třebová - zámek (Moravská Třebová)

so 1.4.2017
Velikonoční dílna
Kulturní dům (Banín)

so 1.4.2017 9:00
Stolní tenis: TJ Jiskra Litomyšl C vs. TJ Spartak Polička A
Sportovní hala Jiskra (Litomyšl)

so 1.4.2017 9:00 - 1.4.2017
Tvoření šperků z korálků pro mladé dámy i jejich mámy
Rodinné centrum Litomyšl (Litomyšl)

so 1.4.2017 9:00 - 1.4.2017
14. Burza dětského oblečení
Městský klub Vysoké Mýto (Vysoké Mýto) - Společenský sál

so 1.4.2017 10:00
Babičko, dědečku!
Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)

so 1.4.2017 10:00
Svitavská desítka 2017
Svitavský stadion (Svitavy)

so 1.4.2017 10:00 - 1.4.2017
Zahájení zámecké sezony 2017
Moravská Třebová - zámek (Moravská Třebová)

so 1.4.2017 11:00
Velikonoční jarmark
Společenský sál a pohostinství (České Heřmanice)

so 1.4.2017 11:15
Svitavy vs. Vysoké Mýto
Střelnice (Svitavy)

so 1.4.2017 12:00
Stolní tenis: TJ Jiskra Litomyšl C vs. TJ Spartak Polička B
Sportovní hala Jiskra (Litomyšl)

so 1.4.2017 13:00
Čáry báby Cotkytle
Sál Lidového domu (Brněnec)

so 1.4.2017 13:00
Komentovaná ukázka domácích příprav filtrované kávy s degustací
Sál Lidového domu (Brněnec)

so 1.4.2017 14:00
Dámská šatna
Sál Lidového domu (Brněnec)

so 1.4.2017 16:00
Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. SK Vysoké Mýto B
Tribuna městského stadionu Černá hora (Litomyšl-Město)

so 1.4.2017 16:00
Děti online + debata s režisérkou filmu Rutou Zacharovou
Divadelní klub (Polička)

so 1.4.2017 17:00 - 1.4.2017
Flos Florum - koncert historické hudby
Moravská Třebová - zámek (Moravská Třebová)

pá 31.3.2017 17:00
so 1.4.2017 17:00
Šmoulové: Zapomenutá vesnice
Kino Vesmír (Svitavy)

so 1.4.2017 17:00
Šmoulové: Zapomenutá vesnice ve 3D
Kino Sokol (Litomyšl )

so 1.4.2017 18:00
Radek Jaroš: Elbrus + Koruna Himaláje
Hotel Zlatá Hvězda (Litomyšl) - velký sál

so 1.4.2017 18:00
Expediční kamera
Kino Astra (Jevíčko )

so 1.4.2017 18:00
Vernisáž výstavy Jakub Špaňhel: Na černé hladině kde zrcadlí se noci
Galerie Miroslava Kubíka (Litomyšl)

so 1.4.2017 18:00
Orientální (břišní) tanec
Centrum Spontanea (Litomyšl)

so 1.4.2017 18:00
Madam Colombová zasahuje
Sál Lidového domu (Brněnec)

so 1.4.2017 19:00
O čo ide Idě + debata
Divadelní klub (Polička)

so 1.4.2017 19:00 - 1.4.2017
Gurmánský večer s vůní moře
Café bar Pohoda (Svitavy)

so 1.4.2017 19:00 - 1.4.2017
Sebastian + Sabina Křováková
Městský klub Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)

pá 31.3.2017 19:30
so 1.4.2017 19:30
Volání netvora: Příběh života
Kino Vesmír (Svitavy)

so 1.4.2017 20:00
Od Swingu po Populár
Alternativní klub Tyjátr (Svitavy)

so 1.4.2017 20:00 - ne 2.4.2017 2:00
Zrní - Turné k nové desce Jiskřící
Music club Kotelna (Litomyšl)

so 1.4.2017 21:00
Manželské apokryfy
Sál Lidového domu (Brněnec)

so 1.4.2017
V objetí jarní renesance
Zámek Litomyšl (Litomyšl)

pá 31.3.2017 12:00 - 31.3.2017
so 1.4.2017 10:00 - 1.4.2017
Planeta Lego 3 návrat na Zemi
Základní škola Proseč (Proseč) - pracovna modelářské dílny a školní knihovna ZŠ

so 1.4.2017 19:30
Život
Kino Sokol (Litomyšl )

čt 30.3.2017 17:15
Jóga pro ženy
Základní škola Svitavy (Svitavy) - Družina

út 28.3.2017 16:00
Pojďte se s námi učit plavat
Krytý bazén Svitavy (Svitavy)

čt 30.3.2017 16:00
Zdokonalovací plavecký kurz pro dospělé
Krytý bazén Svitavy (Svitavy)

pá 31.3.2017 15:00
Předporodní kurz
Mateřské a rodinné centrum Krůček (Svitavy)

st 29.3.2017 8:00
Ranní lekce jógy
Nadace Josefa Plívy (Svitavy)

ne 26.3.2017 8:00
Sběratelská burza všech oborů
Fabrika (Svitavy) - Velký sál

Výstavy a dlouhodobé akce

út 13.12.2016 - po 17.4.2017
Dart Cup zima/jaro
Dart Club (Svitavy)

út 10.1.2017 - ne 9.4.2017
Příroda Litomyšlska - ruderál
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)

pá 20.1.2017 - ne 26.3.2017
Retrogaming
Městské muzeum a galerie ve Svitavách (Svitavy)

ne 22.1.2017 - 2.4.2017
Šíma, Reynek, Boštík
Galerie Zdeněk Sklenář (Litomyšl)

so 28.1.2017 - pá 14.4.2017
Od doby kamenné do doby slovanských hradišť
Centrum Bohuslava Martinů v Poličce - muzeum (Polička)

st 1.2.2017 - pá 31.3.2017
Výstava - Z pohádky do pohádky
Městská knihovna Polička (Polička)

st 1.2.2017 - pá 31.3.2017
Krajina, město, lidé, ...
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dětské oddělení knihovny

st 1.2.2017 - pá 31.3.2017
Perníková chaloupka
Městská knihovna Vysoké Mýto (Vysoké Mýto) - vestibul

pá 3.2.2017 - 31.3.2017
Na Hromnice o výstavu více
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)

ne 5.2.2017 - 3.9.2017
Imaginárium v Litomyšli
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)

so 11.2.2017 - ne 2.4.2017
Jaromíra Němcová: Vrstvami
Dům U Rytířů - galerie (Litomyšl)

so 11.2.2017 - ne 2.4.2017
Miroslava Zychová - Po Vánocích
Centrum Bohuslava Martinů v Poličce - muzeum (Polička)

so 25.2.2017 - ne 14.5.2017
Od zrníčka k bochníku
Centrum Bohuslava Martinů v Poličce - muzeum (Polička)

út 28.2.2017 - st 31.5.2017
Diference pohledu
Antik Hotel Sofia Litomyšl - galerie (Litomyšl)

st 1.3.2017 - pá 31.3.2017
Tomáš Krása: Plakáty
Fabrika (Svitavy) - 4. podlaží

st 1.3.2017 - pá 31.3.2017
Výstava Sv. Martin
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny

st 1.3.2017 - pá 31.3.2017
Greenland 2016
Živá zeď (Svitavy)

st 1.3.2017 - pá 31.3.2017
Velký výprodej CD a časopisů
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny

st 1.3.2017 - pá 31.3.2017
SvitARTy – výstava mladých svitavských výtvarníků
Kino Vesmír (Svitavy) - prostory nové přístavby

st 1.3.2017 - pá 31.3.2017
Austrálie
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dětské oddělení knihovny

st 1.3.2017 - pá 31.3.2017
Impuls Hradec Králové: Premiéra 2016
Fabrika (Svitavy) - 3. podlaží

st 1.3.2017 - pá 31.3.2017
Ivana Zapletalová: Individua a Inspirace krajinou
Fabrika (Svitavy) - 4. podlaží

st 1.3.2017 - pá 31.3.2017
Květy našich luk a zahrádek
Kafé Rošambo (Svitavy)

st 1.3.2017 - pá 31.3.2017
Vendula Lorencová
Čajovna a kavárna Namaste (Svitavy)

st 1.3.2017 - pá 31.3.2017
Čtenářská výzva - březen
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny

st 1.3.2017 - pá 31.3.2017
Jiří Vít, Černčice: Podmanivá příroda
Fabrika (Svitavy)

st 1.3.2017 - po 27.3.2017
Obrazy panenky kresby + něco navíc
Barokní areál Vraclav - Kostel sv. Mikuláše (Vraclav-Svatý Mikuláš) - Barokní areál ve Svatém Mikuláši ve Vraclavi

čt 9.3.2017 - st 12.4.2017
Charita Svitavy: Proměny 2017
Fabrika (Svitavy) - 2. podlaží - pasáž

čt 9.3.2017 - ne 30.4.2017
Eduard Kasparides
Společnost česko-německého porozumění Walthera Hensela (Moravská Třebová)

pá 24.3.2017 - po 8.5.2017
Klát & Klát: Příroda živelná i plná poezie
Městská galerie (Vysoké Mýto)

pá 24.3.2017 - ne 7.5.2017
Smíření, poselství hvězdy Davidovy
Městské muzeum a galerie ve Svitavách (Svitavy)

vyhledaných záznamů: 176

Slavnostní zahajovací koncert
16.6.2017 19:00
Zámek Litomyšl (Litomyšl)
Svatební veletrh v Litomyšli
22.4.2017 10:00 - 16:30
23.4.2017 10:00 - 16:30
Zámek Litomyšl (Litomyšl)
Zahájení 6. litomyšlské lázeňské sezóny
26.4.2017 - 30.4.2017
Litomyšl
Dagmar Pecková
11.5.2017 18:00
Kostel sv. Vavřince (Vysoké Mýto)
Vypsaná fixa
24.3.2017 20:00 - 25.3.2017 2:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
Poletíme?
31.3.2017 20:00 - 23:00
Městský klub Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Portless
31.3.2017 20:00 - 1.4.2017 2:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
Zahájení zámecké sezony 2017
1.4.2017 10:00 - 17:00
Moravská Třebová - zámek (Moravská Třebová)
Zrní - Turné k nové desce Jiskřící
1.4.2017 20:00 - 2.4.2017 2:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
Horkýže Slíže
7.4.2017 20:00 - 8.4.2017 2:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
Velikonoce ve Svitavách
12.4.2017 14:00 - 16:30
Velikonoce ve sklepení
14.4.2017 - 17.4.2017
Litomyšl - zámecké sklepení (Litomyšl)
Velikonoce na litomyšlském zámku
14.4.2017 - 17.4.2017
Zámek Litomyšl (Litomyšl)
Divadlo bratří Formanů: Aladin
20.4.2017 17:00
Smetanův dům (Litomyšl)
Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha
28.4.2017 18:00
Smetanův dům (Litomyšl)
Thom Artway s kapelou
28.4.2017 20:00 - 29.4.2017 2:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
Litomyšlská muzejní noc
3.6.2017
Litomyšl
Starodávný jarmark
24.6.2017 8:00 - 17:00
Mladá Smetanova Litomyšl
22.9.2017 - 24.9.2017
Litomyšl
ArchiMyšl 2017
29.9.2017 - 2.10.2017
Litomyšl
Mezinárodní festival outdoorových filmů
5.11.2017 - 7.11.2017
Music club Kotelna (Litomyšl)
Jeden svět 2017 v Poličce - Umění spolupráce
V pátek 31. března bude v Poličce zahájena regionální část festivalu dokumentárních filmů o lidských...
Film o Bohuslavu Martinů - česká premiéra po padesáti letech v Poličce
Česká premiéra „Music of Exile“ BBC 1967 / Polička 2017 Před půlstoletím zažila Polička, rodné město...
Českomoravské pomezí se představilo v Česko-americké TV
Region vymezený historickými městy Litomyšl, Moravská Třebová, Polička, Svitavy a Vysoké Mýto se na přelomu...
Česká premiéra Music of Exile BBC 1967 - Polička 2017
Před půlstoletím zažila Polička, rodné město Bohuslava Martinů, malou senzaci – v roce 1966 se sem na...
Registrace newsletteru
 
SROP EU Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií
 
Prohlášení o přístupnosti | Právní doložka | Ankety | Mapa stránek | Projekty
 
© 2008 - 2017 Českomoravské pomezí
WebEdit: World Media Partners, s.r.o., Grafika: Tomáš Pakosta / tpd, Šablony: Neofema s.r.o.
Propojeno s informačním systémem CZeCOT
Prezentujeme se na Kudyznudy.cz
Zobrazit klasicky | Zobrazit pro mobilní telefon