Českomoravské pomezí představilo na veletrzích cestovního ruchu atraktivní turistické cíle regionu i řadu novinek

 
 

16.03.2018

Hned na čtyřech významných akcích představili od začátku roku zástupci Českomoravského pomezí i jednotlivých měst tohoto regionu atraktivní nabídku pro nadcházející turistickou sezónu. Už v lednu byly nejznámější výletní cíle oblasti vymezené městy Litomyšl, Moravská Třebová, Polička, Svitavy a Vysoké Mýto prezentovány na veletrzích Regiontour v Brně a Slovakiatour v Bratislavě. Pro návštěvníky byla připravena řada nových materiálů prezentujících turistické atraktivity, významné kulturní či sportovní akce, tipy na vícedenní pobyty či trasy pro příznivce cyklistiky. Blíže se mohli s Českomoravským pomezím seznámit také s pomocí multimediální mobilní aplikace, která je zdarma k dispozici na Google Play a v App Store. Najdete v ní TOP atraktivity, doporučené prohlídky měst, historické časové osy, řadu fotografií, animované filmy, virtuální prohlídky i hru s rozšířenou realitou.

 

 

S velkým zájmem se setkala expozice Českomoravského pomezí také na únorovém veletrhu Holiday World v Praze a březnovém Infotouru v Hradci Králové. I na těchto veletrzích byla pro návštěvníky připravena možnost zasoutěžit si o zajímavé ceny. Stačilo odpovědět na pár jednoduchých otázek týkajících se Českomoravského pomezí. Několik stovek vyplněných soutěžních kvízů je důkazem toho, že tato forma prezentace byla úspěšná a přilákala na stánek spoustu potenciálních návštěvníků regionu.

 

 

Na všech veletrzích byla prezentována také oblíbená soutěž Kouzelné putování Českomoravským pomezím, která letos pokračuje již čtvrtým ročníkem. Vyhrát mobil, tablet či víkendový pobyt může každý, kdo navštíví vybrané turistické atraktivity. Stačí si jen v informačním centru vyzvednout hrací kartu a začít sbírat soutěžní samolepky.

Další pozitivní zprávou je také pokračování projektu Cyklobusem Českomoravským pomezím. Pokud jste fanoušky cyklistiky, budete moci po celé prázdniny opět využít služeb autobusu uzpůsobeného pro převoz kol. Celý projekt doznal letos velkých změn a v rámci Českomoravského pomezí bude v provozu několik nových autobusových linek, které vás zavezou na mnohem více atraktivních míst. O všech novinkách vás budeme podrobně informovat.

 

Jiří Zámečník

  • Home > Archív aktualit > Českomoravské pomezí představilo na veletrzích cestovního ruchu atraktivní turistické cíle regionu i řadu novinek
Pardubické hudební jaro 2020
42. ročník mezinárodního festivalu Pardubické hudební jaro zahájí 12. března 2020 v Sukově síni...
Porta Porta Porta!
Oblastní kolo Porty ve Svitavách se koná v sobotu 29. února 2020 v klubu Tyjátr. Portu – nejstarší...
Židovský hřbitov v Litomyšli je díky snaze dobrovolníků kulturní památkou
Po několika letech intenzivní komunikace s ministerstvem kultury a Národním památkovým ústavem se pod...
I letos zve Českomoravské pomezí k návštěvě zahraniční novináře
První z letošních presstripů, který destinační společnost Českomoravské pomezí zorganizovala společně...
Registrace newsletteru
 
SROP EU Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií
 
Prohlášení o přístupnosti | Právní doložka | Ankety | Mapa stránek | Projekty
 
© 2008 - 2020 Českomoravské pomezí
WebEdit: World Media Partners, s.r.o., Grafika: Tomáš Pakosta / tpd, Šablony: Neofema s.r.o.
Propojeno s informačním systémem CZeCOT
Prezentujeme se na Kudyznudy.cz Kudyznudy.cz
Zobrazit klasicky | Zobrazit pro mobilní telefon